تولد یکسالگی دیپ لوک و رخت نو!

6

دیپ لوک یکساله شد! در ۲۹ اردیبهشت سال ۹۴، دیپ لوک با هدف توسعه ی نگاهی به وسعت و ژرفای دنیای کوانتوم متولد شد. حالا در ۲۹ اردیبهشت ۹۵ و در تولد یکسالگی دیپ لوک با چهره ی تازه ای بازگشته ایم. مثل همیشه با ما همراه باشید…در طی یکسال گذشته ، سعی بر آن بود تا تازه ترین و جذاب ترین مقالات دنیای کوانتومی در چهار دسته ی اصلی فیزیک کوانتومی، شیمی کوانتومی، فلسفه ی کوانتومی و کامیپوتر کوانتومی، در کمترین زمان ممکن، منتشر شود. در کنار آن، مقالات کلاس درس کوانتومی با رویکرد بیان مفاهیم و بنیان های اصلی مکانیک کوانتومی به زبان ساده و برای عامه منتشر شد که البته انتشار این مجموعه مقالات، هنوز ادامه دارد و قسمت های بسیار جذاب تر بعدی در راهند.

ذر تولد یکسالگی دیپ لوک ، قالب تازه ای را برای سایت در نظرگرفته ایم که مطابق با آخرین استانداردهای طراحی وبسایت است. از صبح امروز، سایت به طور موقت از دسترس خارج شد تا تنظیمات قالب جدید انجام شود. در قالب تازه، سعی شده تا تمامی بخش ها، به ساده ترین روش در اختیار کاربر قرار بگیرد. در صفحه ی اصلی سایت، چند دسته بندی مهم، به صورت باکس های جداگانه قرار داده شده است. کدنویسی قالب جدید به صورت ریسپانسیو بوده و بنابراین با تمامی مرورگرها و دیوایس ها (از جمله موبایل و تبلت) سازگاری دارد. قالب تازه از نظر سئو و سرعت بارگذاری نیز کاملا بهینه شده است.  البته هنوز تغییرات جزیی در ویرایش نهایی قالب جدید باقی مانده که در کمترین زمان ممکن برطرف خواهند شد، چرا که ترجیح دادیم دیپ لوک هر چه  سریع تر در دسترس قرار بگیرد.

بنابراین در تولد یکسالگی دیپ لوک (سالروز تولد بنده) با شکل و شمایل جدیدی می توانید تازه ترین و جذاب ترین مقالات دنیای کوانتومی را دنبال کنید. بخش های تازه و جذابی در تابستان به دیپ لوک اضافه خواهند شد. از اینکه در طی یکسال گذشته، همواره با دیپ لوک همراه بوده اید و نظرات خود را با ما درمیان گذاشتید، متشکریم. لطفا اکنون هم نظرات خود را در مورد قالب جدید در بخش گفتگو بیان کنید.

زاده‌ی اردیبهشت ۶۹ و دانشجوی دکترای شیمی کوانتوم محاسباتی در دانشگاه شهید بهشتی است.او علاقمند به دنیای کوانتوم و تکنولوژی بوده و علاوه بر سردبیری دیپ لوک، به طراحی وب و نویسندگی در گجت نیوز و ماهنامه جی اس ام مشغول است.

گفتگو۶ دیدگاه

 1. طراحی سایت مینیمال و ساده شده است که مطابق با طراحی این روز های وبسایت ها هست ا لبته تولباکس متحرک بالای صفحه نیز دسترسی را بهتر کرده است. تغییرات در سئو سایت نیز اگر انجام شده باشددر چشم مخاطب ها دیده نمی شود ولی قطعا در بارگزاری صقحه و جستجوی گوگل بهبود ایجاد خواهد کرد.

  • ناهید سادات ریاحی

   سپاسگزارم دوست عزیز از اینکه نظرتونو بیان کردید، خوشحالم نظرتون در مورد ققالب جدید مثبته. درمورد سئو هم بله نتایج سرچ رو بهبود میبخشه

 2. تولد شما پژ وهشگر پر تلاش ودیپ لوک را تبریک می گویم وآرزوی روزهای خوشی را برای شما دارم از اینکه یک هم وطن اینچنین پیگیر اطلاع رسانی در دنیای کوانتومی است به خود می بالم.

  • ناهید سادات ریاحی

   من هم از شما دوست عزیز و سایر دیپ لوکی های عزیز که از طریق ایمیل، تبریک گفتن و منو مورد لطف قرار دادن، سپاسگزاری میکنم. این کامنت ها و ایمیل های مثبت، واقعا انگیزه ی منو چند برابر میکنه. مرسی

 3. سلام سرکار خانم بنده هم که متقابلاَ عرض تبریک دارم البته دو تبریک و امیدوارم در عرصه آگاهی بخشی و توسعه علم و کنکاش درزمینه کوانتوم موفق باشین….. حمیدی

ارسال نظر